Home » Medycyna » Czym właściwie jest centrum zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, jakie używane są w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, które zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź
Hurtownia medyczna

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, producenci następujących produktów np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Najstarsze wpisy: