Home » Biznes » Opracowanie ćwiczenia rozwojowego – debata

Skuteczna gra handlowa to niejednokrotnie Kulminacyjny moment udanego szkolenia przywódczego czy kongresu. Z tego też powodu właściciele firm doradczych mogą nieraz spędzić ładnych kilka dni nad wymyśleniem specjalistycznej gry. Następnie usiłują opatentować utwór aby w dalszej kolejności dzierżawić i franczyzowac swój utwór. Dochody z dobrze opracowanego narzędzia potrafią czasami dochodzić do czterystu tysięcy PLN rok do roku. Rzecz jasna trzeba uwzględnić haracz dla fiskusa. Tak czy siak zyski są wysokie. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, że ponad stu autorów gier w Polsce żyje w dominującym stopniu z franczyzy na narzędziach szkoleniowych.
W portalu Goldenline odbywa się w tej chwili mała kłótnia w której specjaliści od szkoleń spierają się w temacie potencjalnego ale rzecz jasna nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Spory prawne trwaja w forum dedykowanego opiniom o Training Partners
Omawiane tematy rozedrgały emocje piszących na tym forum trenerów. Każda osoba ma w oparciu o zaledwie parę informacji ugruntowane silnie zdanie. Analizowane są możliwości zaangażowania prokuratora. Rekomendujemy przejrzeć się debacie.
Swoją drogą – problem licencji i certyfikacji narzędzi trenerskich jest stary jak historia i nikt go definitywnie nie rozwiązał. Szkoleniowcy prowadzący kursy biznesowe, konferencje sprzedażowe czy symulacje biznesowe mają szereg kontrowersji prawnych. Również prawodawstwo unijne nie rozwiązują tego problemu.
Zapraszamy do lektury wątka.
Agencja reklamowa
Finanse
Biuro rachunkowe
Agencja reklamowa

Najstarsze wpisy: