Home » Biznes » Wzór na konkurencję

 Polskie wzornictwo wyróżnia się na arenie międzynarodowej. Posiadamy wieloletnią kulturę, którą ciągle można wskrzesić i przy okazji czerpać z tego kolejne korzyści. Współcześnie mamy szansę połączyć tradycyjne wartości i charakterystyczną estetykę z współczesnymi pomysłami oraz zyskać dofinansowanie do swoich działań. Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW skierowane jest do wszelkich przedsiębiorstw funkcjonujących na tym terenie, które planują wdrożyć autorską interesującą strategię wzorniczą. Należy wypełnić szereg kryteriów, jednakże jest to bardzo opłacalne, gdyż można uzyskać nawet 3 miliony wsparcia finansowego.
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję POPW to duża sposobność dla firm, jakie mają wyróżniające pomysły, tkwią korzeniami w narodowej kulturze i jednocześnie wybiegają w przyszłość, chcąc stworzyć twórczy produkt. Wzornictwo musi być przemyślane, dopasowane do nowoczesnych trendów, a jednocześnie mieć charakter tradycyjny. Powinno się spróbować swoich sił, albowiem jest to duża szansa na rozwinięcie własnego biznesu bądź doskonały start w danej branży, jeżeli firma dopiero zaczyna się rozwijać.
Unijne dofinansowania to duża szansa dla rozwijających się firm, zwłaszcza na terenie Polski Wschodniej. Dzisiaj można spełnić swoje wielkie projekty oraz zamierzenia biznesowe, a deficyt kapitału nie jest żadnym kłopotem. Atrakcyjne Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW to wyborna okazja, by rozbudować swój biznes i wdrożyć w życie nadzwyczaj ciekawy projekt wzornictwa. Wskazane jest skorzystać z takiej opcji jak 1.4 Wzór na konkurencję POPW, jaka stanowi wielki krok w przyszłość dla każdej firmy.
Więcej informacji: http://www.dotacje-exportgroup.pl/Wzor-na-konkurencje/Wzor-na-konkurencje-1-4-Polska-Wschodnia-POPW.php

Najstarsze wpisy: