Home » Medycyna » Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym sposobem na intymne bolączki kobiet

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Najstarsze wpisy: