Slovensko je zemí, kterou všichni považují tak trochu za „naši“. Dlouhé roky jsme byli jednou zemí a i po rozdělení častujeme Slovensko svými „bratry“. Není tedy divu, že dovolená na Slovensku je velmi dostupná, nejen finančně, i když zde už mají eura, ale také co se týče dorozumívání. Není třeba se učit cizí jazyk. Slovensko je oblíbené, nejen pro svá velká města jako Bratislava, Prešov, Košice, ale i hory, které na Slovensku také stojí za návštěvu.

Kde najít vhodné ubytování?

Na Slovensku to není zas takový problém, spousta známých vám jistě dá své tipy, popřípadě rovnou kontakty. Nemáte-li nikoho ve svém okolí nebo chcete někam, kde se chcete poohlédnout po něčem novém, hledáte také správné ubytování. A proč nevyzkoušet SvětUbytování, který přináší velkou spoustu možností. Vybere si zde každý. Pokud chcete dovolenou ve městě a poznávat památky, pak hledáte spíše ubytování na Slovensku v centru, kde to žije.

Někdo naproti tomu chce bydlet ve městě, ale odpočinout si po celodenní námaze a poznávání si raději užije klidu a ticha. I takové ubytování najdete, budete-li hledat pod názvem hotely Bratislava. Ostatně v Bratislavě, hlavním městě Slovenska je toho opravdu hodně k vidění, takže rozhodně neprohloupíte, když si toto město v rámci své dovolené prohlédnete.

Vyrazte do Tater

Jestliže se řekne Slovensko a hory, asi každého napadnou Tatry. Neodmyslitelně patří ke Slovenské republice, ať už ty nízké nebo ty vysoké. Pokud se vydáte do Vysokých Tater, pak jistě chcete v této oblasti minimálně jednu noc přenocovat. Nechcete nikam do hotelu, ale dáte přednost raději kempům? Pak stačí najít kempy ve Vysokých Tatrách, zarezervovat si ten, který se vám bude líbit nejvíc a následně si svou dovolenou, odpočinek nebo náročné túry v horách, užít!