Hledáte vhodnou dovolenou pro vás, partu přátel nebo jen pro svou rodinu? Chcete si užít příjemnou dovolenou tak, jak jste zvyklí rok co rok? Nebo raději vyzkoušet něco jiného a nového, co možná není tolik známé, ale velmi vás láká? Dovolená v hotelu už vás omrzela? Je sice velmi pohodlné a příjemné, když máte všechny dostupné služby po ruce a někdo pro vás připraví jídlo, pravidelně zajistí úklid a mnoho dalšího, ale chcete zažít trochu jinou dovolenou? Na kterou budete dlouho vzpomínat? Vyzkoušet můžete domy na samotě, které vám poskytnou klid, pohodu a tolik potřebný odpočinek.

Domy jako z filmu

Také jste vždy obdivovali ve filmech domy, které stojí na samotě? Dostat se k nim není zrovna jednoduché, ale ta příroda okolo, ticho, krása nebo třeba moře, které je takřka „za domem“, to všechno toužíte alespoň jednou zažít. Můžete si na takovémto místě užít svou letní dovolenou! Na https://www.hrvaska.net/cz/ nabízí klasické hotely, apartmány, vily, kde si užijete dovolenou v Chorvatsku podle vlastních představ, ale například také Robinson domky. Nevíte, o co přesně jde? Tento druh ubytování nabízí spoustu výhod, které vám mohou zajistit neobvyklou a příjemnou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Jako Robinsoni

Sníte o dovolené, kde nebude nikde nikdo? Okolo vás nebude běžný a typický ruch města či dovolenkových destinací? Získáte nádherný výhled na moře, klid, pohodlí a dům, který bude na samotě. K dispozici vám jsou krásné kamenné domy, které jsou jen kousek od moře. Chorvatsko dovolená bude tak klidná a tichá, protože okolo nebudete mít žádné sousedy. Pokud přeci jen zatoužíte po nějakých sportovních či kulturních akcích nebo třeba chcete nakoupit zásoby, v okolních městech je všeho dostatek. Domy jsou plně vybaveny, disponují terasami, kuchyňským koutem s vybavením. Toužíte po tiché a klidné dovolené? Tyto domy vám ji poskytnou!