Pro svou firmu či projekt potřebujete něco vytisknout? Například samolepky, etikety, letáky nebo třeba vizitky či cokoliv dalšího? V takovém případě je nejlepší se obrátit na někoho, kdo má v tomto ohledu spoustu zkušeností, nejlépe na renomovanou firmu, která má v dané oblasti jméno, disponuje kvalitním provedením, profesionálním přístupem a pomůže s případnými problémy nebo nesrovnalostmi, které vás jako zákazníka trápí. ABC tiskárna je tou pravou, kterou můžete pro tyto účely využít. Co všechno vám může nabídnout? Je toho opravdu hodně!

Co takhle tisk etiket?

Samolepky nebo také etikety jsou ideální pro všechny možnosti propagace vlastní firmy či loga firmy. Můžete vybírat hned z několika druhů, tvarů a vzhledů, takže budete moci vybrat přesně to, co se vám líbí a co potřebujete. Tisk etiket je v tomto ohledu jednoduchý a vy získáte to, co chcete. Často se právě samolepky využívají jako reklamní prvek, pro označení zboží, pro lepší orientaci a mnoho dalšího. Pro výrobu se využívá kvalitní bílá či průsvitná fólie nebo samolepící papír.

Kvalitní vizitka jako prezentace

Tisk kvalitních vizitek je u ABC tiskárny samozřejmostí. Taková vizitka má opravdu mimořádný přínos pro potencionální zákazníky, budí profesionální dojem, což jistě všichni, kteří ji potřebují, ocení. Můžete si ji vybrat hned v několika variantách – jednostranné, oboustranné, vrstvené nebo vizitky přímo vám na míru. Díky tomu bude každý zákazník spokojen a získá přesně to, co chce.

Kvalitní leták se službami

Když poskytujete nějaké služby, lákáte zákazníky na výprodej, chcete, aby se o vaší akci, koncertu, výstavě a podobně dozvěděli všichni okolo, potřebujete nejen online reklamu, ale také letáky. Ty pomohou rozšířit povědomí o všem, co děláte. Tisk letáků by proto měl být kvalitní, nanejvýš profesionální. Vybírat můžete neskládané, s lomem na ½ nebo také letáky s 2 lomy. Vše je na vás a vašich potřebách!