Cestujete často a řešíte, jak mít své doklady neustále po ruce, ale současně bezpečně ukryté? Ve vaší peněžence se hromadí doklady, různé členské karty a vy místo peněženky máte jednu obrovskou nevzhlednou bouli, která je nejen velice nepraktická, ale také zcela ničí váš outfit. Ideálním řešením je, peníze od karet a dokladů zcela oddělit pomocí pouzdra.

Pouzdra na doklady a kreditní karty

Znáte ten pocit, kdy stojíte v obchodě u pokladny a vy marně hledáte svou členskou klubovou kartu, která vám zajišťuje mnoho výhod, ve své přeplněné peněžence? Vnímáte nervózní pohledy dalších nakupujících, stojících frontu za vámi a pokladní nevyjímaje. Znáte ten pocit, kdy vás zastaví dopravní policie k běžné kontrole a vy marně, mezi hromadou karet, hledáte svůj řidičský a občanský průkaz? Pouzdra na doklady a kreditní karty jsou ideálním způsobem, jak takovým nepříjemným situacím předejít a své doklady a platební a členské karty mít neustále pod kontrolou.

Policie ČR doporučuje nosit peníze oddělené od dokladů a platebních karet a to z jednoduchého důvodu. Pokud narazíte na kapsáře, je nepravděpodobné, že z kabelky nebo batohu vytáhne peněženku i pouzdro. Vybere si jen jednu věc a vy buď ušetříte peníze nebo čas strávený nad zařizováním nových dokladů.

Cestujete často?

Kožené pouzdro na krk je ideální způsob, jak své cestovní doklady neztratit. Většinu pouzder můžete použít také jako peněženku. Při výletech se tak nemusíte přehrabovat v batohu a hledat drobné na občerstvení. Větší obnos na dovolené společně s cestovními doklady však raději nenoste.

Peněženky a pouzdra AHAL

Pokud nevíte, kde kvalitní a módní peněženky a pouzdra sehnat, mrkněte na webové stránky penezenky-ahal.cz, kde objevíte módní a praktické doplňky v mnoha provedeních z pravé i umělé kůže, textilní nebo kombinací těchto materiálů.