Založení webových stránek není dnes nic složitého a dává nám to možnost, aby mohl kdokoliv s připojením k internetu navštívit naší prezentaci. Bohužel založení webu nestačí k tomu, aby web přitáhl dostatek pozornosti. Pokud chcete na web dostat návštěvníky, je třeba jim o existenci webu nejprve dát vědět a s tím pomůže jedině internetová propagace. Internetový marketing je velmi široký pojem, který zahrnuje mnoho druhů propagace.

Pro nezkušeného člověka může být složité vybrat vhodnou propagaci a zajistit ji tak, aby návštěvnost přinesla. Naštěstí existují marketingové agentury jako Seoconsult.cz, které jsou odborníky na tuto problematiku a pomohou vám vybrat vhodnou propagaci pro web a spustit ji tak, aby vám co nejvíce pomohla s dosažením cíle. Mezi nejlepší možnosti propagace webu patří PPC reklama. Ta je velmi žádaná, protože má rychlý efekt a umí pomoci i novým webům v získání návštěvnosti.

Výhody PPC reklamy

U PPC reklamy platíte jen za lidi, kteří na reklamu kliknou a dostanou se na váš web, pokud se na agenturu obrátíte, vše vám nastaví a PPC reklama může běžet už do 5 dnů. Založí se vám PPC účet a také vám bude na cílovém webu nastaven Google Analytics, jde o analytický nástroj pro sledování návštěvnosti webu. Spolupráce je transparentní a ke všem účtům budete mít plný přístup.

Agentura zjistí, jaká slova zadávají uživatelé do vyhledávačů a sice prostřednictvím analýzy klíčových slov, ze které vyberou vhodnou sadu slov pro vaší reklamu. Samozřejmostí je zacílení na lidi, kteří vaše služby/produkty hledají. Reklamu lze cílit i lokálně, například zajistit PPC kampaně Pardubice, PPC kampane Ostrava a další města. Reklama je průběžně kontrolovaná a optimalizovaná pro maximální přínos. V případě, že PPC reklamu máte, udělá agentura její audit. Se spoluprací s profesionály budete zajisté spokojení, jejich cílem je, aby vám reklama přinesla co nejvíce nových návštěvníků a zákazníků.