Máte toho v práci už opravdu hodně? Pak si zasloužíte dovolenou. Taková relaxace nebo romantická dovolená přitom nemusí znamenat nutnost překonání tisíců kilometrů letadlem. Také v Česku je totiž spousta nádherných míst. Dokonce řada lidí, kteří mnohdy procestovali kus světa, toho u nás ve skutečnosti mnoho neviděli. Máte pocit, že i vy byste mohli lépe poznat některá zákoutí naší vlasti? Dokonale k tomu vybízí prostředí u řeky Berounky v Českém krasu.

Romantika, relaxace i narozeninová party

Ať už je vaše představa o dovolené jakákoliv, určitě si dokážete dopředu naplánovat aktivity, kterým byste se rádi průběhu dovolené věnovali. Pokud navštívíte krásný hotel u Karlštejna, můžete si přitom vybrat z řady tematických balíčků, které vám navodí atmosféru a vystřihnou dovolenou přesně podle vašich představ.

Díky těmto balíčkům, můžete zažít třeba:

  • Pohodu a relaxaci
  • Romantiků pro zamilované dvojice
  • Nezapomenutelné narozeniny

Jsou to jedny z nejoblíbenějších zážitků, které zde lidé přijíždějí hledat. Relaxační balíček, který vás dokonale oprostí od všech pracovních stresů, si můžete užít v místním relaxačním centru nebo v rámci masáží. Jako zamilované duše si zase můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách na zdejší letní terase. A slavíte-li náhodou narozeniny, můžete si v tomto prostředí užít kouzelnou oslavu s přáteli.

Ubytování a vyžití v okolí

V samotném hotelu vás přitom čeká naprostý komfort. Je zde pro vás připraveno 21 pokojů, které jsou plně vybaveny. Zvolit si můžete také pokoje s klimatizací a k dispozici samozřejmě máte internetové připojení přes wi-fi, abyste neztratili spojení s okolním světem. Ubytování u hradu Karlštejn také vybízí k radě aktivit, které lze podniknout v okolí. Můžete vyrazit třeba na degustaci místního vína a podívat se do zdejších sklípků. Roztočit to můžete také v místním mobilním kasinu nebo si užít večírek v party stanu.