Rok co rok řešíte roční hlášení za odpady? Spočítat nebezpečný odpad a tak zjistit, zda je nutné vyplnit a podat roční hlášení. V každém ohledu je to pro vás práce, kterou je potřeba připravit a udělat. Nemáte na vše čas nebo dokonce nechcete tyto věci řešit? Oslovte společnost, která vám bude ve všem nápomocná. Poradí v mnoha ohledech, nebo dokonce převezme veškerou zodpovědnost a agendu související s nakládáním s odpady. Vše okolo odpadů je dynamické a může se poměrně rychle vyvíjet a měnit, firma za vás bude novinky sledovat a aplikovat do vašeho ročního hlášení. Kterou společnost oslovit?

Společnost, která se postará

Řešit nakládání s odpady a vše okolo toho vám pomůže vyřešit ecoservis.eu. Jde o firmu, která má dlouholeté zkušenosti a tedy vám podá pomocnou ruku. Vyřeší za vás vše, co je potřeba, pomohou a poradí v oboru nakládání s odpadem a sledují všechny novinky, aby byly vždy v obraze. Navíc se nemusíte o nic starat, firma vám přesně řekne, co potřebuje, co je nutné dodat a o zbytek se postará. Upozorní vás například na novinku v limitech – tedy, že se zvýšili limity ze 100 na 600 kilogramů nebezpečného odpadu, pokud jste nad limitem, pak je podání ročního hlášení povinné vyplnit a podat. I v tom vám může Ecoservis pomoci.

Je před vámi roční hlášení za odpady 2021 a vy složitě zkoumáte, co vše je potřeba dodržet, jak to vypadá s termíny? Pomocí vám bude firma, která to za vás vyřeší. Co se termínů týče, tak se pro letošní a další roky mění. Je potřeba vše odevzdat do 28. února každého roku, pro letošek je tedy termín 28. února 2022, který je nutné dodržet, ať už se o hlášení staráte sami nebo za pomoci renomované firmy.