Už vás vaše práce nebaví ani nijak nenaplňuje? Stále více si pohráváte s myšlenkou, že změníte nejen zaměstnání, ale dokonce i svůj obor ve kterém pracujete? Vadí vím, že společnost ve které pracujete stagnuje a vy máte potřebu se i nadále rozvíjet? Napadlo vás někdy poslat životopis do společnosti, kterou často využíváte nebo u nich dokonce nakupujete? Jednou z takových dynamických společností u kterých běžné občany nenapadne, že by u nich mohli pracovat a vybudovat skvělou kariéru je společnost, kterou většina z vás zná a někteří jistě využili – Slevomat.cz.

Proč pracovat ve Slevomatu?

Pokud jste týmovým hráčem, ale nebojíte se prosadit vlastní nápady, je Slevomat Praha pro vás ideálním zaměstnavatelem. Jelikož patří Slevomat k rychle se rozvíjejícím dynamickým firmám českého internetu a denně jim přibude několik nových klientů, musí se neustále poohlížet po nových zaměstnancích, kteří mají touhu se uplatnit, ale současně se umí zasmát vlastním chybám. Slevomat kariéra je skvělou příležitostí pro muže i ženy v každém věku. Nabídka práce obchodní zástupce i jiná pracovní místa nabízená Slevomatem naleznete na vimvic.cz.

Slevomat.cz se o své zaměstnance skvěle stará, proto vždy vyjde vstříc jejich prosbám. Moderní kanceláře, naplněné lednice, ale také třeba cesta do zasedačky na koloběžce nebo fotbálek poskytuje Slevomat svým zaměstnancům. Toužíte, aby byla pro vás práce zábavou a vy do ní chodili s úsměvem? Pošlete svůj životopis do Slevomatu.

Chcete pracovat v zahraničí?

Doby, kdy jezdili Češi do zahraničí, zejména do Anglie, „na blind“ jsou dávno pryč. Pokud uvažujete hledat práce v Anglii, neodpovídejte na pochybné inzeráty a raději k hledání využijte profesionální agentury nebo se poptejte svých známých a příbuzných, kteří již v zahraničí pracovali nebo pracují. Pokud se rozhodnete k cestě do Anglie, naučte se alespoň základy jazyka. Bez nich se již v dnešní době neobejdete.