Polsko je jednou ze zemí, kam Češi rádi cestují a to nejen za nákupy, ale i za přírodním bohatstvím, rekreací, přáteli, příbuznými nebo za kulturou. Mezi jedno z nejúchvatnějších polských měst patří Wroclaw, neboli také česky Vratislav. Žije zde více než 600 tisíc obyvatel a město má velmi dlouhou historii, která začala už kolem roku 985. Najdeme zde významnou univerzitu a mnoho krásných památek. Cestování z Vratislavi a sem je nejjednodušší s pomocí letadla.

Zaparkovat můžete přímo na letišti

Jelikož je Polsko rozlehlé, letecká doprava je nejlepším způsobem dopravy a to i přesto, že jde o sousední stát. Když máte vlastní vůz, na letiště pojedete pravděpodobně s ním, ale v takovém případě je vhodné si zajistit parkování na letišti Wroclaw. Mnoho lidí si myslí, že je parkování na letišti komplikované a tak se namísto toho snaží na letiště dostat autobusovou linkou nebo za pomoci taxi. Parkování na letišti je však jednodušší než si myslíte.

Abyste si mohli zajistit parkovací místo na letišti, stačí vám k tomu internetový systém Parklot. Jde o systém, který je zjistí stav parkovacích míst na všech přilehlých parkovištích a zarezervuje vám potřebné místo na vybraný termín. Když navštívíte webové stránky systému Parklot.cz, vyberete si zde potřebné letiště, třeba zrovna Wroclaw. Následně zvolíte čas a datum odjezdu a příjezdu, poté se vám zobrazí volná místa a to včetně celkové ceny za parkování. Stačí si z nabídky jen vybrat a potřebné místo si zarezervovat. Zabere vám to jen chvilku a máte po starostech. Jde o hlídaná parkoviště, která jsou oplocená a váš vůz na nich bude v bezpečí. Z parkoviště budete na letiště dopraveni pohodlným autobusem, takže půjde o příjemný a bezstarostný proces. Dříve bylo parkování možná složité, ale díky Parklot si může kdokoliv snadno zarezervovat parkovací místo, je vhodné myslet na rezervaci včas. Tento systém můžete využít i na dalších mezinárodních letištích.