Získat z každého nákupu určitou částku nazpět zní jako nesmysl. Přesto je to skutečnost, kterou umožňuje nakupování online přes slevový portál Tipli. Díky němu můžete získat zpět až 33% ze zaplacené ceny. Přitom můžete nakupovat jak ve svém oblíbeném obchodu, tak i ve více než 1152 ověřených obchodech, se kterými Tipli spolupracuje. Nemusíte nakupovat jen určité zboží, ale prakticky cokoliv. Nemusíte se obávat ani žádných poplatků či jiného omezení, neboť nakupování online přes Tipli můžete využívat po celý rok zdarma. Vaše data budou zabezpečena díky spolupráci Tipli se společnostmi Facebook a Googel.

Jak nakupovat přes Tipli

Důležité je, že nemusíte čekat na slevové akce obchodníků, ani se při nich tlačit s ostatními zákazníky někde v kamenných obchodech. Slevy online totiž můžete využívat v pohodlí svého domova u počítače nebo tabletu. Jednoduše kliknete na ikonku Tipli a poté zvolíte jednu z nabídnutých variant. Buď zůstanete věrni svému oblíbenému obchodu, nebo si můžete vybírat libovolné zboží v celé řadě obchodů. Pro usnadnění je veškeré zboží uspořádáno do jednotlivých kategorií, takže si můžete vybírat zboží jen z určitého sortimentu.

O jaké kategorie se jedná?

Těmito kategoriemi jsou například oděvy, obuv, potraviny, nábytek, elektrospotřebiče a další. Ovšem také si můžete vybírat z velké nabídky služeb, jako jsou autoopravny nebo kadeřnictví. Stejně tak si můžete vybírat přes cashback portál Tipli i dovolenou z nabídek cestovních kanceláří. V případě dovolené může ušetřit v podstatě dvakrát. Jednou, když využijete akci last minute, first minute nebo jinou a podruhé ušetříte zajímavou částku ve formě cashback.

Jak levně nakupovat ve svém oblíbeném obchodu

Nakupování přes slevový portál Tipli ve vašem oblíbeném obchodu bude stejné jako obvykle. Pokud si například budete chtít pořídit nové zimní boty ve vašem oblíbeném obchodu BonPrix, tak si tento obchod najdete na cash back portálu Tipli. Kliknete si na boty, které se vám líbí, a které stojí třeba 1000 Kč, uložíte je do „košíku“ a ostatní za vás učiní slevový portál. Automaticky vám totiž na váš účet zaregistruje odměnu ve výši 53 Kč. Nikdo na tomto nákupu neprodělá, jelikož obchody platí slevovému portálu Tipli určitou částku za každý realizovaný nákup a ten se o peníze dělí se zákazníky.