Chcete-li si najít zajímavou a dobře placenou práci, rozhodně se neobejdete bez znalosti cizích jazyků. Jazykové kurzy online nabízí JŠ Britannika.

Zajímavá nabídka

JŠ Britannika působí již velmi dlouhou dobu. Získala řadu cenných zkušeností a tak je její nabídka výuky jazyků velmi zajímavá. Na co se můžete těšit v případě, že si kurzy praha online objednáte? Může to být třeba individuální výuka, která patří mezi velmi efektivní způsoby, jak se dokonale naučit cizí jazyk. Výuka může probíhat prezenčně, v prostorách školy. Druhou možností je výuka online doma, případně v pracovní kanceláři.

Než zahájíte výuku, sami si určíte, kolik času měsíčně chcete učení věnovat. Výhodou je, že během výuky můžete tempo upravovat, dle potřeb. Také druhy kurzů lze snadno měnit, po jejich ukončení. Výuku zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo přímo rodilí mluvčí konkrétního jazyka. Pokud si zvolíte výuku ve škole, učebny jsou moderně zařízené a velmi komfortní. Nabízejí moderní technologie, knihovnu a další prostředky potřebné pro individuální výuku.

Kromě kurzů zabývajících se všeobecnou angličtinou můžete absolvovat i specializovanou výuku různého zaměření – angličtina obchodní, administrativní, lékařská pro lékaře i zdravotní sestry, angličtina technologická nebo zaměřená na cestovní ruch. Kromě angličtiny naleznete v nabídce i obchodní němčinu nebo ruštinu. Kromě těchto jazyků však naleznete v nabídce i další světové jazyky. Je jich celkem deset.

Metody výuky

Základ tvoří jednotný metodický přístup. Během výuky jsou kombinovány různorodé kreativní postupy ústní (poslech, konverzace, četba) i písemné. Během výuky budete používat nejen učebnice, které si můžete zapůjčit, ale i audio a video prostředky. V průběhu kurzů budete procvičovat mluvenou i psanou formu daného jazyka a navíc získáte spoustu zajímavých informací o dané zemi.