Lidská práce je nepostradatelná, člověk dokáže logicky přemýšlet a vytvářet kreativní řešení. V mnoha případech je však zapotřebí dělat jednu opakující se činnost, který nevyžaduje přemýšlení, ale rychlost a přesnost. Je mnoho úkolů, které zvládnou stroje lépe a tak jsou dnes nedílnou součástí většiny výrobních firem. Nemusí jít o plně automatizovanou výrobní linku, mnohdy stačí i jednoúčelové stroje k tomu, aby podstatně pomohly zlepšit kvalitu práce, její rychlost a celkovou efektivitu.

Výroba, opravy i modernizace strojů

Pokud byste ve vaší firmě uvítali jednoúčelový stroj, obraťte se na společnost KONEL s.r.o., kterou najdete na webu Konel-Zlin.cz. Pokud potřebnými stroji nedisponujete, zajistí vám jejich návrh a realizaci. Může jít o jednoúčelové stroje pro celou škálu činností, mohou například dávkovat materiál nebo suroviny, kontrolovat těsnost nebo kvalitu výrobku, navíjet materiál, třídit výrobky a mnoho dalšího. Pro zkušené pracovníky není nic překážkou a rádi vám vyrobí přesně takový stroj, jaký potřebujete.

V mnoha případech už firmy stroji disponují, ale nevyhovují moderním standardům. Společnost je tedy může modernizovat. Modernizace může vypadat tak, že bude vyměněn řídící systém za nový. Ze strojů mohou být odstraněny variátory a převodovky za pevné převody a frekvenční měniče. Společnost má velmi bohaté zkušenosti. Pomáhá vyrábět a modernizovat stroje v mnoha odvětvích a patří sem i dřevařský průmysl. Pokud vaše dřevoobráběcí stroje nejsou dostatečně efektivní, společnost zajistí jejich modernizaci. Společnost může zajistit měření a regulaci pořezové rychlosti linek, měření velikosti řezaného materiálu, hlídání velikosti hoblin, třídění nařezaného materiálu, řízení ukládání desek, realizaci manipulátorů a mnoho dalšího. Spolupracujte se společností, která strojům rozumí a postará se, aby pro vás pracovaly s co největší přínosem.