Chtěli byste si koupit nové pneumatiky, ale myslíte si, že je k tomu potřeba odborník ze servisu? Na mnoho činností se zajisté rady od expertů hodí, pneumatiky na váš vůz si však dovedete bez problémů zajistit i sami a to dokonce za tu nejlepší cenu. Výběr pneumatiky v servisu není vždy jednoznačně nejlepší volba, protože vám vždy nemusí doporučit nejlepší produkt a už vůbec ne za dobrou cenu.

Kde pneumatiky vybírat

Pneumatiky pořídíte ve specializovaném eshopu PneuOk.cz, který disponuje konfigurátorem. Díky konfigurátoru si zvládne vybrat pneumatiky naprosto kdokoliv. Stačí zde vyplnit základní údaje o vašem voze a následně se vám zobrazí všechny doporučené pneumatiky. Z nich si vyberete a následně si je můžete objednat a za nedlouho vám dorazí až domů. Eshop nabízí nejnižší ceny a soustředí se pouze na kvalitní pneumatiky, nemusíte se tedy bát, že byste koupili laciný model, který by vás ohrožoval. Samotný web nefunguje jen jako eshop, ale i jako důležitý zdroj informací. Dozvíte se zde informace o testech pneumatik pro konkrétní rok, které vám ukáží, které pneumatiky patří k těm nejlepším a zaručí vám nejbezpečnější jízdu,

Výběr alu kol

Pokud jste se rozhodli pořídit alu kola, výběr je stejně jednoduchý, jako u pneumatik. Do konfigurátoru zadáte potřebné údaje a následně si stačí vybrat. Pokud nad nákupem váháte, je vhodné vzít v úvahu výhody, které alu kola přináší. Mnohem lépe odvádí teplo od brzd i od pneumatik, jsou mnohem odolnější vůči mechanickému poškození, snadno se udržují a jsou lehká, takže spálíte méně paliva. Navíc perfektně vypadají a váš vůz s nimi bude vypadat nesrovnatelně lépe. Kromě alu kol v eshopu pořídíte i plechové disky, nákladní pneumatiky a kompletní kola. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, neváhejte se na eshop obrátit, rádi vám poradí.