Život není jednoduchý, je plný starostí a povinností. Občas je jich tolik, že se z toho můžme zbláznit. Být dlouho pod tlakem není zdravé a je třeba se občas zastavit a dobít baterky. Lidské tělo se dokáže nejlépe dobít v přírodě, daleko od všech povinností a starostí. Dokážete si představit, že byste se schovali na příjemné místo, kde vás vaše starosti a povinnosti nedostihnou? Takové místo skutečně existuje a najdete ho v korunách stromů.

Ubytujte se v luxusním domě na stromě

Treehouse Ještěd, to je ubytování v korunách stromů, které se nachází v čisté a krásné horské přírodě. Nejde o žádné na rychlo stlučené příbytky, ale o luxusní a pohodlné bydlení, které se nachází nedaleko obce Křížany. Z domků na stromě máte krásný výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu a také na další krásná místa. Rozhodně však neuvidíte žádné paneláky ani neuslyšíte městský hluk. Domy na stromě jsou hluboko v lese, kde uslyšíte jen jak šumí vítr v korunách stromů a jak zpívají ptáci.

Treehouse nemá televizi, počítač ani zdroj elektřiny, to proto, abyste se konečně odpoutali od závislosti na těchto elektronických přístrojích a navázali opět silné pouto s přírodou. Ubytovat se zde, to je nepopsatelně krásný zážitek. Můžete se konečně zastavit, načerpat ztracenou energii a zaměřit se na to, co je v životě skutečně důležité. Ubytování v korunách stromů je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny i skupiny přátel. Můžete se na dřevěné terase zavěsit do sítě, popíjet víno a pozorovat hvězdnou oblohu bez světelného znečištění. Můžete zde podnikat krásné výlety do přírody, grilovat venku nebo třeba vyzkoušet přírodní venkovní saunu. Pokud jste už dlouho nezažili nic krásného navštivte web Treehousejested.cz, kde se dozvíte více informací o tomto ubytování.