Pořídit si Immobilien in der Toskana není nic neobvyklého. Jejich prodejem se zabývá portál italicahomes.com/cs.

A proč právě Toskánsko?

Když se řekne Toskánsko, většině z nás se vybaví překrásná Florencie, šikmá věž v Pise nebo nekonečně dlouhé vinice. To však není všechno. Toskánsko to jsou dlouhé pláže nacházející se u pobřeží Tyrhénského moře, piniové a cypřišové háje, které lemují místní nádherné pláže, olivovníkové háje a s nimi spojený panenský olivový olej nebo chutné červené víno Chianti, které se vyrábí v Toskánsku, ve stejnojmenném regionu. Počátky jeho produkce sahají do dob dávno minulých. Jeho aroma je ovocné, s vůní třešní a temně sytou barvou. Toto suché víno je ideální volbou pro uskladnění. To však není všechno, na co Toskánsko láká své návštěvníky. Zavítat můžete nejen na mořskou pláž, ale také k některému z místních jezer. I zde se nabízejí místa vhodná a určená pro odpočinek a relaxaci.

Hlavním městem a zároveň metropolí tohoto kraje je nádherná Florencie rozkládající se na řece Arno. V minulosti patřila mezi velmi významné městské republiky. Historické centrum města se nachází na Seznamu světového dědictví UNESCO, stejně tak, jako vily a zahrady Medicejských. Na své si ve městě přijdou jak milovníci historie, tak i umění. K posezení zvou příjemné kavárničky a restaurace, které nabízejí místní speciality.

Na koho se obrátit pro koupi domu v Itálii?

Prodej domů v Itálii nabízí ItalicaHomes. Pořídit si tak můžete jak klasický dům na venkově nebo ve městě, tak i dům ve stylu rustico, luxusní vilu, byt, ale také farmu pozemek nebo nemovitost. V nabídce naleznete nemovitosti v oblasti Toskánska, ale i dalších italských míst. Patří mezi ně Umbrie, Ligurie, Apulie nebo Sicilíe. Všechny domy z nabídky si majitelé realit sami prohlédli a nafotografovali.