Potřebujete pro své podnikání novou dodávku? Pak si prohlédněte nabídku na webu nasedniajed.cz. Naleznete zde nové dodávky k prodeji, které jsou připravené k okamžitému odběru. Kromě toho se zde objevují jak valníky s plachtou, tak i další typy nástaveb. V nabídce však naleznete také klasické furgon dodávky. K dostání jsou také samotné podvozky L3H1 určené pro nástavby dle vaší specifikace. Celková hmotnost je do 3,5 t, neplatíte mýto, nepotřebujete tachograf, postačí vám řidičský průkaz B. Tyto kvalitní české nástavby jsou určené i pro mezinárodní přepravu.

Dodávka L3H1

Dodávka L3H1 představuje vozidlo s touto standardní výbavou – airbag řidiče, ABS, ESP, ASR, palubní počítač, dálkově ovládané centrální zamykání, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, elektrické ovládání předních oken, rádio R15 s displejem, Bluetooth, USB vstup a 2 reproduktory (2x15W), středové kryty kol nebo plnohodnotné rezervní kolo. Pohodlné řízení podpoří posilovač řízení, výškově nastavitelný volant nebo výškově nastavitelné sedadlo řidiče, které je navíc opatřené loketní opěrkou. Nákladový prostor odděluje plechová příčka s oknem, která je umístěná za kabinou.

Opel Combo

Nový Opel Combo je ideální volbou pro každou jízdu. Základní výbavu představuje

elektronický stabilizační systém ESP, protiblokovací systém brzd (ABS) s brzdovým asistentem, trakční systém (TCPlus), asistent pro rozjezd do kopce, airbag řidiče, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání předních oken, palubní počítač a informační displej, manuální klimatizace, elektrická zásuvka 12V v přední konzoli, audiosystém 4.0, Bluetooth, 4 reproduktory, USB nebo odkládací konzole nad čelním sklem.

Pro řidiče je určeno sedadlo, které lze nastavit v šesti směrech. Je opatřené loketní a bederní opěrkou. Pod sedadlem je dostatek odkládacího prostoru. Volant se dá výškově a podélně nastavit. V zadní části jsou umístěné neprosklené asymetrické zadní dvojkřídlé dveře. Kabinu a nákladový prostor odděluje plechová příčka. Nákladový prostor je pak opatřený šesti kotvícími body.