Někteří z nás považují mít doma lepící krepovou pásku za samozřejmost. Krepová lepící páska má mnohá využití. Její vlastnosti oceňují především malíři, dekoratéři a lakýrníci. Ať už patříte mezi kutily, kteří si domov zvelebují sami nebo je to vaší živností, není nákup lepící krepové pásky ničím výjimečným. Jarico.cz je e-shop, který svou nabídku soustředí na jednorázové potřeby.

K čemu lepící krepová páska slouží?

Primární využití lepící krepové pásky tkví v ochraně hran při malování interiéru. Chrání hrany před poškozením nebo potřísněním. S pomocí lepící krepové pásky je nátěr rovnější.

Jak už název napovídá jsou krepové lepící pásky vyrobené z krepového papíru s vrstvou rozpouštědlového lepidla. Tato vrstva rozpouštědlového lepidla umožňuje odstranění pásky, aniž by na povrchu zůstaly zbytky lepidla nebo se chráněný povrch nějakým způsobem poškodil.

Různé rozměry pro různé typy povrchů

Na e-shopu jarico.cz zjistíte, že lze krepové pásky objednat v několika provedeních a velikostech. Pokud patříte mezi zkušené dekoratéry nebo malíře interiérů, jistě víte, jaká varianta je pro vaši zakázku či práci nejvhodnější.

Na e-shopu objevíte všechny čtyři základní rozměry. Kromě toho je e-shop distributorem i jiných typů lepících pásek, například PP lepící pásky, barevné lepící pásky, oboustranné lepící pásky apod. Lepící pásky nejsou ani zdaleka jediným sortimentem, kromě širokého výběru lepících pásek můžete na e-shopu.cz vybírat ze nabídky potravinářských a gastro obalů, hygienických a čistících prostředků, bublinkových a fixačních fólií, dárkových obalů, vratných obalů, sáčků, fólií a mnoho dalšího. Na vaše dotazy slouží jednoduchý poptávkový formulář. Na váš dotaz bude odpovězeno během krátké doby. Odpověď dorazí na uvedený e-mail v poptávkovém formuláři.