Potulují se kolem vašeho domu často cizí lidé? Možná jste z toho nervózní. Pokud už se vám stalo, že jste na pozemku našli cizí stopy, něco vám zmizelo nebo jste dokonce někoho cizího nachytali, jak vám chodí po pozemku, měli byste být zodpovědní a myslet na vhodné zabezpečení. Zabezpečení majetku je často jen malou investicí, která však může znamenat, že ochráníte mnohem více. Pokud chcete vědět o každém, kdo na váš pozemek vkročí, nejlepším nástrojem je fotopast.

Jak vám fotopast pomůže?

Fotopast má za úkol monitorovat určitou oblast. Na rozdíl od kamery nenahrává v kuse, ale jen tehdy, když se do její blízkosti dostane živý objekt. Jak ho fotopast pozná? Disponuje PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb. Když ho zaznamená, tak vetřelce ihned zachytí. Fotopasti nejsou všem na očích, ale naopak jsou skryté. Pomáhá jim v tom maskovaný vzhled a také skutečnost, že se připevňují na strom, takže budou pro ostatní doslova neviditelné. Fotopasti patří do exteriéru a jejich tělo je na to stavěné, dokážou venku spolehlivě fungovat po celý rok a za každého počasí.

Můžete si je plně nastavit, například kdy budou aktivní nebo jestli mají zaznamenávat jen fotky nebo i videa. Díky nočnímu přísvitu mohou fotopasti vetřelce spolehlivě zachytit i v nočních hodinách.

Běžné fotopasti zaznamenávají snímky, které si můžete zpětně prohlížet na těle fotopasti nebo třeba v počítači. Pro účely ochrany majetku jsou ovšem vhodnější GPS fotopasti, které vám pořízené snímky ihned odešlou na telefon jako MMS nebo na váš email. Nejlepší na tom všem je, že fotopasti jsou nízkou investicí, takže za minimální výdaj získáte skvělou technologii, která může váš majetek střežit třeba 24 hodin denně. Pokud si chcete vybrat kvalitní fotopast, ideálním místem pro nákup je eshop na fotopast.eu.